tr
enru

Seksiyonel Kapı

Seksiyonel Kapı

Seksiyonel Kapı dikey olarak açılır ve bu sayede kapının önünde ve arkasında yer işgal etmez. Kapı panelleri çeşitli kızaklama tipleri ile yatay olarak tavan altına, dikey olarak montaj yüzeyine veya çatı boyunca eğimli olarak hareket edecek şekilde yerleştirilir.

Çelik, çelik/alüminyum kombinasyonu veya alüminyumdan imal edilen seksiyonel kapı, mükemmel tasarımı ile ön plana çıkmaktadır. Kapılar özel fren tertibatı ile donatılmış güçlü motor sistemi ve entegre siviç sistemine sahiptirler. Tambur dışındaki metal kısımlarda galvaniz malzeme kullanılmaktadır. Talep doğrultusunda paslanmaz krom malzeme kullanılmaktadır. Seksiyonel Kapı ürünlerimiz istenilen RAL renkleri ile imal edilebilir.

Seksiyonel Kapı Ürün Çeşitleri

Seksiyonel Kapı Özellikleri
Seksiyonel Kapı ile İlgili Merak Edilenler
Seksiyonel kapı nerede tercih edilmelidir?

Seksiyonel kapılar en önce otopark garajları, endüstri ve üretim depolarında, oto servis ve galeri benzer biçimde alanlarda kullanılır.

Seksiyonel kapı neden tercih edilmelidir?

Seksiyonel kapılar boşlukları kapatarak çok iyi bir yalıtım sağlayarak güvenliği de sağlar. Bu kapı çeşidini ötekilerden ayıran en mühim özelliklerden birisi de dikey olarak yukarıya doğru toplanmasıdır. Bu özelliği yardımıyla seksiyonel kapılar ne olursa olsun oldukça fazla yer kaplamaz ve iç mekana fazlaca kullanım alanı sağlar. Seksiyonel kapılar çok iyi bir biçimde ses ve sıcaklık yalıtımı sağlar. Seksiyonel kapıların kullanması basittir ve isteğe göre uzaktan kumanda ile de kullanılabilir. Müşterilerin de istekleri ve talepleri doğrultusunda birbirinden değişik oldukça fazla mekanda gönül rahatlığı ile tercih edilebilir. Oldukça kullanışlı ve kaliteli olan seksiyonel kapı hem de dış görünüşü itibariyle de çok güzel bir manzara oluşturur.

Seksiyonel kapının avantajları nedir?

Seksiyonel kapılarının en mühim avantajlarının başlangıcında ne olursa olsun bu kapıların uzaktan kumanda hatta cep telefonu ile rahat bir halde test edilebilmesidir. Gelişen teknoloji yardımıyla her alanda büyük değişiklikler yaşanmaktadır. Bu değişimlerden nasibini alan alanlardan birisi de kapılardır. Artık tek tık ile zeki sistem yardımıyla cep telefonu üstünden de bu seksiyonel kapılar test edilebilir. Her türlü hırsızlık şeklinde vakalara karşı da oldukça dayanıklı ve güvenli olan bu kapılar yardımıyla sizler de istediğiniz alanda güvenli bir ortam sağlama şansını elde edebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi İçin Bize Ulaşın

Kapısan , 1983’den beri mülklerin ve işletmelerin güvenliğini sağlama konusunda uzmandır . Uzman mühendis kadromuz ve kurum içi üretimimizle, sarmal kepenk teknolojisinin imkanlarının sınırlarını zorlamaya devam ediyoruz. İşletmeniz için sarmal kepenklerin neler yapabileceğini keşfetmek için bugün bizimle iletişime geçin.

Size En Uygun Otomatik Kapı Çeşitleri İle Hizmetinizdeyiz!
Lütfen Bize Ulaşın
Ürün Sipariş Formu