tr
enru

Hızlı Kepenk

Hızlı Kepenk

Hızlı kepenk alüminyum poliüretan malzemeden imal edilmektedir. Hızlı kepenk 2,5-3 m/sn hızla çalışabilen sarmal kapı sistemidir. Kapının standart çalışma hızı ise 1m/sn’dir. Özel yapısı sebebiyle yalıtımlı bir kapıdır, size enerji tasarrufu sağlar. Zemin profili dışarıdan toz ve rüzgar gelmesini engellerken aynı zamanda kapının yere yumuşak iniş yapmasını sağlar. Dijital enkoderli Alman menşeili motor sistemi, inverterli (yumuşak kalkış ve iniş), ekranlı inverterli pano kullanılmaktadır. Sarmal toplama ile alandan tasarruf sağlar. Elektrik kesintisi durumunda manuel kol ile açılıp kapanabilir. Alüminyum paletler ile estetik görüntü sağlanır. Hızlı kepenk fabrikalarda iç/dış ortamlarda, depo kapısı, garaj kapısı, asansör (yük asansörü) kapısı için en ideal çözümdür.Hızlı Kepenk ürünlerimiz istenilen RAL renkleri ile imal edilebilir.

Hızlı Kepenk Ürün Çeşitleri

Hızlı Kepenk Özellikler
Hızlı Kepenk ile İlgili Merak Edilenler
Hızlı kepenk nerede kullanılır?

Hızlı kepenk oldukça hızlı çalışma özelliğine sahiptir. Bu sarmal hızlı garaj kapıları maksimum düzeyde trafik ihtiyacını giderecek şekilde özel bir sistemle tasarlanmıştır.

Hızlı kepenk malzemesi nedir?

Bu kapı türü daha çok alüminyum panellerden meydana gelmektedir. Özel yapısı sebebiyle yalıtımlı bir kapıdır, size enerji tasarrufu sağlar. Yüksek hızda çalışsa da motor hiç yorulmadan sizlere hizmet sunmaya devam eder.

Hızlı kepenk nasıl kullanılır?

Kapı emniyet sensörü ile güvenlik sunar. Branda kapılar kontrol panosu kullanarak çalıştırılır ancak istenirse kartlı geçiş, uzaktan kumanda kullanılabilir.

Daha Fazla Bilgi İçin Bize Ulaşın

Kapısan , 1983’den beri mülklerin ve işletmelerin güvenliğini sağlama konusunda uzmandır . Uzman mühendis kadromuz ve kurum içi üretimimizle, sarmal kepenk teknolojisinin imkanlarının sınırlarını zorlamaya devam ediyoruz. İşletmeniz için sarmal kepenklerin neler yapabileceğini keşfetmek için bugün bizimle iletişime geçin.

Hayallerinizi Ertelemeyin! Aklınızdaki Tüm Sorular için
Lütfen Bize Ulaşın
Ürün Sipariş Formu