tr
enru

Döner Kapı – Revolving Door

Döner Kapı – Revolving Door

Kapısan‘ın endüstriyel alandaki öncü ürünüdür. Hassas teknoloji ile donatılan, güvenli ve şık tasarımlı kapı sistemi. Otomatik döner kapı yada diğer adı ile revolving door. Bu sayede Giriş-çıkış yoğunluğunun yüksek olduğu binalarda insan trafiğini rahatlatmak için en çok tercih edilen sistemlerinden biridir. Aynı zamanda, binaların mimari cephelerini estetik olarak tamamlarken, gösterişli girişlere ihtiyaç duyulduğunda isteklere kusursuz çözümler sunar. Ayrıca otomatik döner kapılar kanatların sağladığı hava geçirmezlik sayesinde iç ve dış ortamları üstün bir şekilde ayırarak yüksek ısı yalıtımı sağlar. Ayrıca tamamen dönen tavan alanı, ışığın eşit bir şekilde dağıtılmasını sağlayarak fırça izlerini ortadan kaldırırken, gizli sensörler kalabalık olmayan bir sunum ve baştanbaşa net hatlar sağlar. Buna bağlı olarak geceleri kapanan bir kapının sunulması ile en üst düzey emniyet için şık bir çözüm sağlanmaktadır. Ayrıca Anti panik otomatik döner kapılar, acil durumlarda kaçışı kolaylaştırarak kapının kanatları anında serbest bırakır ve katlanır.

Döner Kapı Ürün Çeşitleri

Döner Kapı ile İlgili Merak Edilenler
Döner kapı nasıl çalışır?

Döner kapılar manuel ve/veya otomatik olarak uyguluyoruz.

Döner kapı kaç bölmeden oluşur?

Bu kapılar 3-4 bölmeden oluşur.

Döner kapıyı hangi malzemelerden imal ediyoruz?

Kapıların kasa ve çerçeveleri alüminyum malzemelerden oluşur. Kullanılan camlar ise lamine yada temperli olarak uygulanabilir.

Döner kapılar elektrik kesintisinde çalışabilir mi?

Kapıların çalışabilmesi için 220 volt enerjiye ihtiyacı vardır ancak elektrik kesintilerinde manuelde kullanılabilir.

Döner kapıların emniyet sistemi nedir?

Kapılar emniyet sensörleri ve perde radar ile güvenliği sağlamaktadır.

Döner kapı hangi alanlara uygulanır?

Kapıların kullanım alanları genelde Otel,Hastane,Plaza girişleri vb.

Döner kapılarda renk seçeneği nedir?

İstenirse çerçeveler istenilen ral koduna göre boyanabilir.

Daha Fazla Bilgi İçin Bize Ulaşın

Kapısan , 1983’den beri mülklerin ve işletmelerin güvenliğini sağlama konusunda uzmandır . Uzman mühendis kadromuz ve kurum içi üretimimizle, sarmal kepenk teknolojisinin imkanlarının sınırlarını zorlamaya devam ediyoruz. İşletmeniz için sarmal kepenklerin neler yapabileceğini keşfetmek için bugün bizimle iletişime geçin.

Hayallerinizi Ertelemeyin! Aklınızdaki Tüm Sorular için
Lütfen Bize Ulaşın
Ürün Sipariş Formu