tr
enru

Fotoselli Kapı – Otomatik Kapı

Fotoselli Kapı – Otomatik Kapı

Fotoselli Kapı şeffaf, renkli, reflektif, solar veya kombine özellikli lamine, temperli, lamine + temperli camlarla ve özel fırça, conta yapısı ile hava yalıtımını optimum şekilde sağlayan alüminyum profil sistemlerini her tür ihtiyaç ve zevke uygun hale getirerek fotoselli kapılarınız üretilmektedir.

Fotoselli kapılarımız şekil bakımından üç farklı model içeriyor. Kapı geçiş alanına girer girmez sizi algılar ve kendiliğinden açılır ve otomatik olarak kapanır. Kapı üzerindeki mod seçenekleri ve buton, kartlı geçiş gibi opsiyonları ile farklı şekilde kullanılabilir. Fotoselli kapı, cam kapılara uygulanabilme özelliğinin yanı sıra, daha fazla alüminyum profilden imal edilen kapılara uygulanmaktadır. Fotoselli Kapı ürünlerimiz istenilen RAL renkleri ile imal edilebilir.

Fotoselli Kapı Ürün Çeşitleri

Fotoselli Kapı Özellikleri
Fotoselli Kapı ile İlgili Merak Edilenler
Fotoselli kapılar nerelerde kullanılır?

Fotoselli kapılar genellikle çok fazla insanın girip çıktığı ve trafiğin oldukça yoğun olduğu yerlerde kullanılır. Fotoselli kapılar başta hastaneler, oteller, mağazalar, alışveriş merkezleri, fabrikalar, restoranlar ve daha pek çok farklı alanda kullanılmaktadır. Müşterinin ihtiyacına bağlı olarak fotoselli kapıları çok estetik ve kaliteli bir şekilde farklı malzemelerden yapılabilmektedir.

Fotoselli kapının görünümü nasıldır?

Fotoselli kapılar özel profil sistemleri ile inşa edilmekte ve oldukça estetik bir görünüme sahiptir. Fotosel kapıları da kullanılacak mekanın görünümüne göre tasarlanmaktadır. Alüminyum kanatlı veya cam cama tasarımlar ile uygulanabilirler.

Fotoselli kapının cam özellikleri nedir?

Gelişen teknoloji ile yapılan bu kapılar son derece kullanışlıdır. İhtiyacınıza göre lamine, temperli veya buzlu cam gibi farklı şekillerde uygulanabilir.

Fotoselli kapının ürününü nasıl alabilirim?

Kapısan’ın bilgili ve deneyimli kadrosu ile fotoselli kapı hizmetini en kısa sürede alabilirsiniz. Uzman ekibimiz en kısa sürede kapının yapılacağı yeri ölçer bu sayede en kısa sürede üretime başlar. Ölçü alındıktan sonra bir veya iki kanatlı bir kapı tasarlanır. Siz de kesin ihtiyaçlarınıza göre kaliteli hizmet almak istiyorsanız firmamız Kapısan ekibi ile iletişime geçerek bu konudaki kararınızı verme imkanına sahipsiniz. Kapısan, kapılarda kullanılan malzemenin kalitesine büyük önem vermektedir. Bu nedenle Kapısan kapıları imalatlarında çok kaliteli malzemeler kullanmaktadır. Aynı zamanda montaj sırasında da çok tecrübeli kişilerce hizmet verilmektedir. Kapısan ile aynı anda hem kaliteli hem de profesyonel bir hizmet alma imkanına sahipsiniz. Fotoselli kapıları çok fonksiyonlu bir kullanım alanı sağlar.

Fotoselli Kapı Neden Tercih Edilir?

Fotoselli kapılar genellikle insan yoğunluğu açısından aktif olan mekanlarda tercih edilmektedir. Fotoselli kapılar alışveriş merkezleri, hastaneler, fabrikalar ve dükkanlar gibi araç giriş çıkışlarının daha yoğun olduğu yerlerde kullanılmaktadır. Fotoselli kapılar bu mekanlar için son derece kullanışlı ve pratiktir. Ayrıca görsel olarak da oldukça estetik bir görünüme sahip olduğu görülmektedir.

Fotoselli kapılar doğru takıldığında, hava akışını engelleme, toz ve benzeri istenmeyen maddelerin içeri girmesini engelleme konusunda çok iyi bir iş çıkarıyor. Aynı zamanda ısı kaybı da büyük ölçüde önlenmiş olur. Radar kapıları ihtiyacınıza göre tek veya çift kanatlı olarak yapılabilmektedir. Fotoselli kapılar yani radarlı kapılar hareket gördüğünde çalıştığı için canlı ve cansız her türlü nesneye duyarlı görünür.

Daha Fazla Bilgi İçin Bize Ulaşın

Kapısan , 1983’den beri mülklerin ve işletmelerin güvenliğini sağlama konusunda uzmandır . Uzman mühendis kadromuz ve kurum içi üretimimizle, sarmal kepenk teknolojisinin imkanlarının sınırlarını zorlamaya devam ediyoruz. İşletmeniz için sarmal kepenklerin neler yapabileceğini keşfetmek için bugün bizimle iletişime geçin.

Hayallerinizi Ertelemeyin! Aklınızdaki Tüm Sorular için
Lütfen Bize Ulaşın
Ürün Sipariş Formu