tr
enru

Alüminyum Kepenk

Alüminyum Kepenk

Alüminyum Kepenk kullanımı için önerdiğimiz palet yelpazesi, şekil ve boyut bakımından üç farklı model içeriyor. Alüminyum ham maddede kullanılan ürünlerimiz mükemmel estetik görünüme sahiptir. Bu yüzden iç mekanlar için ideal önerimizdir. Üstelik alüminyum ham maddenin hafifliğinden yararlanarak motor ömrünü uzatırsınız. Ekstrüzyon paletler mikronize dış kaplama ile mükemmel estetik görünüme sahiptir. Paletler yüksek mukavemetli ekstrüzyon alüminyum paletlerden oluşur. Poliüretan paletler mikronize dış kaplamalı ve iç kısmı yalıtım için poliüretanla doldurulan ürünümüzdür. Bu sayede ürünümüz optimum ısı ve ses yalıtımı sağlar. Pencereli paletler mikronize dış kaplaması ise şık bir görüntü vermekle kalmayıp aynı zamanda mükemmel bir iç görünürlük sağlar. Ürünlerimiz istenilen RAL renkleri ile imal ediyoruz.

Alüminyum Kepenk Çeşitleri
Alüminyum Kepenk İle İlgili Merak Edilenler
Kepenk ürünümüzü nereye uyguluyoruz?

Kepenk genel kullanım alanları ; Otoparklar ( 20 araç kullanımı maksimum), iş yerleri ve depolama alanlarıdır.

Alüminyum kepenk nasıl kullanılır?

Kepenk 16 farklı parçadan oluşan elektrik aksam yardımıyla kumanda, buton ya da merkezi sistem ile kullanıyoruz. Böylelikle ürünü istediğiniz gibi konfigüre edebiliriz.

Alüminyum kepenkte hangi motor kullanılır?

Kepenklerin rediktörlü motor seçeneği ile manuel açılım imkanı mevcuttur. Bu sayede elektrik kesintisi olsa bile ürünümüzü kullanabilirsiniz. Paletlerin genişlik ve ölçüleri, uygulama alanının ölçülerine göre 42’lük 55’lik 77’lik olarak değişkenlik gösterir. Bu sayede size en uygun ürünü öneriyoruz.

Alüminyum Kepenk Neden Tercih Edilir?
  • Ürünümüz bilindiği gibi yalıtım özelliğine sahip olması ile bilinmektedir. Bu nedenle en fazla tercih edilen kepenklerin kullanım alanlarının fazla olduğunu belirtmek isteriz.
  • Otomatik veya manuel olarak dizayn edilebilme özelliğinin olmasını göz önüne almamızın da faydası olacaktır.
  • Bazı durumlarda paravan olarak ürünü uyguluyoruz. Müstakil konut ve alanlarda dış cephe koruyucusu olacak kadar sağlam ve dayanıklı olarak imal ediyoruz. Bu nedenle çok fazla alanlarda kullanma imkânına sahip ürünümüzdür.
Daha Fazla Bilgi İçin Bize Ulaşın

Kapısan , 1983’den beri mülklerin ve işletmelerin güvenliğini sağlama konusunda uzmandır . Uzman mühendis kadromuz ve kurum içi üretimimizle, sarmal kepenk teknolojisinin imkanlarının sınırlarını zorlamaya devam ediyoruz. İşletmeniz için sarmal kepenklerin neler yapabileceğini keşfetmek için bugün bizimle iletişime geçin.

Hayallerinizi Ertelemeyin! Aklınızdaki Tüm Sorular için
Lütfen Bize Ulaşın
Ürün Sipariş Formu