tr
enru

Çelik Kepenk

Çelik Kepenk

Çelik kepenk her türlü ebat ve ihtiyaca cevap veren çeşitlilikle ürünlerimiz mevcut. Galvaniz çelik kepenk için önerdiğimiz palet yelpazesi, şekil ve boyut bakımından beş farklı model içeriyor. Özellikle yüksek kaliteli hammadde kullanılan ürünlerimiz son derece güvenli, işlevsel ve sağlamdır. Mikro Delikli paletler şeffaf bir etkiye sahiptir. Mikro delikler dahili bir aydınlatma sağlar. Bu nedenle dışarıdan ortamın görünümünü sağlar. Pencereli paletler yüksek koruma sağlar. Aynı zamanda mükemmel bir iç görünürlük sağlamak için en ideal çözümdür. Bu yüzden mağazalar ve ticari galeriler için ideal önerimizdir. Çelik Galvaniz ürünlerimiz istenilen RAL renkleri ile imal ediyoruz.

Kapısan Çelik Kepenk Özellikleri
Kepenk İle İlgili Merak Edilenler
Çelik kepenk ürününü nereye uygulayabiliriz?

Galvaniz kepenk garaj kapısı, fabrika kapıları, cadde dükkanlar hatta depolar gibi farklı yapılarda uyguluyoruz.

Çelik kepenk nasıl kullanılır?

Kepenk 16 farklı parçadan oluşan elektrik aksam yardımıyla kumanda, buton ya da merkezi sistem ile kullanıyoruz.

Çelik kepenkte nasıl motor seçiyoruz?

Kepenk tüp motor, zincir aktarmalı motor, box motor ve santral motor gibi motor seçenekleri ile entegre ediyoruz. Motor gücü ve yapısı uygulama yapılacak alanın gereksinimleri ve yapılacak çelik kepenk ağırlığını hesaplayarak imal ediyoruz.

Çelik Galvaniz Kepenk Neden Tercih Edilir?
  • Oldukça koruyucu ve güçlü olması nedeni ile büyük depolarda aynı zamanda koruma amaçlı olarak da tercih edilmektedir tabi ki bu özelliğinin de göz ardı edilmemesi gerekmektedir.
  • En önemli özelliği dış etkenlerden ve hava şartlarına karşı koruyucu olmasını da eklersek galvaniz kepenk oldukça fazla tercih edilmesidir. Aynı zamanda bu özellikleri nedeni ile uzun yıllar kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.
  • Genelde korumak amaçlı seçilen alanlar arasında büyük fabrikaların depolarının girişi ve kuyumcuların seçtiği kepenk aynı zamanda renk seçimi de yapma olanağı sağladığını belirtmek isteriz. Aynı zamanda görsel olarak da tabi ki böyle bir imkân sağlamasını da göz ardı edemeyiz. Yüksek güvenli çelik kepenkler olarak tercihlerinize sunulmaktadır.
Daha Fazla Bilgi İçin Bize Ulaşın

Kapısan , 1983’den beri mülklerin ve işletmelerin güvenliğini sağlama konusunda uzmandır . Uzman mühendis kadromuz ve kurum içi üretimimizle, sarmal kepenk teknolojisinin imkanlarının sınırlarını zorlamaya devam ediyoruz. İşletmeniz için sarmal kepenklerin neler yapabileceğini keşfetmek için bugün bizimle iletişime geçin.

Hayallerinizi Ertelemeyin! Aklınızdaki Tüm Sorular için
Lütfen Bize Ulaşın
Ürün Sipariş Formu