tr
enru

Yangın Dayanımlı Kepenk

Yangın Dayanımlı Kepenk

Yangın Dayanımlı Kepenk ürünlerimiz en zorlu yangın güvenliği standartlarını karşılar. Sıra dışı açılış boyutlarını ve fark yaratan estetik gereklilikleri karşılamak için imal edilmiştir. Yangın veya alarm durumunda otomatik olarak kapanır. Yangına dayanıklı kapılarımız, ticari, endüstriyel, kurumsal ve perakende projelerde kullanıyoruz. Ürünümüz tesisleriniz için olağanüstü yüksek standart, özellik ve koruma sağlar. Bu sayede yangın çıkması durumunda bina ve insanlar için optimum koruma sağlar. Bu yüzden yangın kepenkleri, yangın kapıları, duman perdeleri ve yangın perdelerini özel olarak tasarladık. Ürünümüz yangın dayanıklı kepenk istenilen RAL renkleri ile imal ediyoruz.

Yangın dayanımlı kepenk çeşitleri
Yangın Dayanımlı Kepenk Neden Tercih Edilir?
Dayanıklı kepenk ürünümüzü nereye uyguluyoruz?

Yangına dayanıklı kepenk yangın esnasında yangının sıçramamasını, belirli bir alanda muhafazasını ve vereceği can ve mal kaybını engellemek amacı ile yaptırılmaktadır. Bundan dolayı fabrikalar tercih etmektedir.

Yangın dayanımlı kepenk nasıl çalışıyor?

Otomatik kullanımı imkanı olan kepenkler, kumanda buton, ısı tepkisi ve yangın alarm sistemi tetiklemesi ile çalışmaktadır. ST-37 galvaniz saç dan yapılan ürün 60-90-120 dakika olarak sınıflandırıyoruz. Bununla birlikte 3 farklı tip ürün sunuyoruz.

Yangın dayanıklı kepenkte hangi motoru kullanıyoruz?

Motor pano sisteminde yer alan bağlantılar ile yangın alarm sistemine bağlıyoruz. Özellikle motor yangına dayanım özelliği sunmaktadır, motorda bulunan cıva 70 santigrat dereceye ulaştığında yada yangın alarm sisteminden komut geldiğinde otomatik olarak kapı kendisini kapatmaktadır. Bu sayede yangın sisteminden komut gelmese dahi çalışır.

Yangın Dayanımlı Kepenk Neden Tercih Edilir?
  • Bilindiği gibi yalıtım özelliğine sahip olması ile bilinmektedir bu nedenle en fazla tercih edilen yangın dayanıklı kepenklerin kullanma alanlarının fazla olduğunu belirtmek isteriz.
  • Otomatik veya manuel olarak dizayn edilebilme özelliğinin olmasını da göze elmamız da faydası olacaktır.
  • Ürün 1 mm et kalınlığında palet 2 mm et kalınlığında kanal 102 cm çapında boru sistemi Zincir aktarmalı yangına dayanım özellikli motor Çelik tapa sistemi gibi kendine has özellikleri barındırmaktadır.
  • Ürünün manuel caraskal sistemi ile açılması mümkündür.
Ürünle İlgili Kampanyalar

Kapısan , 1983’den beri mülklerin ve işletmelerin güvenliğini sağlama konusunda uzmandır . Uzman mühendis kadromuz ve kurum içi üretimimizle, sarmal kepenk teknolojisinin imkanlarının sınırlarını zorlamaya devam ediyoruz. İşletmeniz için sarmal kepenklerin neler yapabileceğini keşfetmek için bugün bizimle iletişime geçin.

Hayallerinizi Ertelemeyin! Aklınızdaki Tüm Sorular için
Lütfen Bize Ulaşın
Ürün Sipariş Formu