tr
enru

Bariyer

Bariyer

Otomatik Bariyer sistemleri fabrika, site, villa, otopark girişi çıkışlarının denetimini sağlayan otomatik geçiş sistemidir. Otomatik bariyer sistemlerinin sağlamlığı ve açılıp kapanma performansı, süreklilik için tasarlanmıştır. Yumuşak kalkış ve duruş yapan kol hareketi mekanik yıpranmayı minimum seviyeye düşürür. Emniyet fotoseli bariyer kolunun çalışma alanı içerisine herhangi bir cisim girdiğinde kolun kapanması önlenir. Kapanma esnasında emniyet fotoseli engel algılarsa kolun kapanması engellenir, otomatik olarak kalkar ve engel ortadan kalkana kadar kapanmaz. Otomatik kapanma, kontrol kartı üzerindeki siviç ile aktif ya da pasif hale getirilebilir. Açık kalama süre kontrol kartı üzerinden ayarlanabilir. Bariyerin kontrolü uzaktan kumanda, buton, plaka okuma sistemi gibi sistemlerle entegre çalışabilmektedir.

Bariyer Ürün Çeşitleri

Bariyer ile İlgili Merak Edilenler
Bariyer hangi alanlara uygulanır?

Araç girişlerinin yoğun olduğu yerlerde ön kontrol için otopark otel fabrika vb. kullanım alanlarından uygulaması yapılmaktadır.

Bariyerler nasıl kullanılır?

Kollu otomatik bariyerler istenirse ; kumanda, buton, kütle detektörü hgs ve ogs gibi farklı opsiyonlarla kullanılabilir.

Bariyerlerin maksimum uzunluğu ne kadardır?

Bariyerlerin kol boyları 4 metre ile 6 metre arasında kullanılmaktadır. Açılma ve kapanma süreleri müşteri talebine ve kullanım yoğunluğuna istinaden tarafımızca belirlenebilmektedir.

Bariyerler nasıl çalışır?

İçerisinde kullanılan motorun yay destekli direnci ile kola gönderdiği güç aktarımı prensibi ile çalışmaktadır.

Bariyerlerin emniyet sistemi nedir?

Ürünün kullanımı sırasında kaza riskine karşılık emniyet fotoselli ile güvenlik sağlanmaktadır. Ürün kapanma esnasında aradan geçiş için her hangi bir cisim hareket ettiğinde bu hareketi algılayan emniyet fotoselli ürünün kapanma hareketini engelleyerek tekrar açılmasını sağlamaktadır.

Bariyerlerin teknik özelliği nedir?

Ortalama açılma süresi 5.5 saniye olup,220 volt ve monofaze elektrik ile çalışmaktadır. Maksimum kol uzunluğu 6 metredir. Güç olarak 150 watt kullanmaktadır,gürültü seviyesi 62 db olarak saptanmış,bariyer ürün ağırlığı ise 75 kg brüt ağırlığa sahiptir.

Daha Fazla Bilgi İçin Bize Ulaşın

Kapısan , 1983’den beri mülklerin ve işletmelerin güvenliğini sağlama konusunda uzmandır . Uzman mühendis kadromuz ve kurum içi üretimimizle, sarmal kepenk teknolojisinin imkanlarının sınırlarını zorlamaya devam ediyoruz. İşletmeniz için sarmal kepenklerin neler yapabileceğini keşfetmek için bugün bizimle iletişime geçin.

Hayallerinizi Ertelemeyin! Aklınızdaki Tüm Sorular için
Lütfen Bize Ulaşın
Ürün Sipariş Formu