tr
enru

Bahçe Motoru

Bahçe Motoru

Yana Kayar Kapılar bahçe kapısı, villa, fabrika, site gibi giriş çıkışın gerçekleştiği alanlarda kullanılır. Yana kayar bahçe kapısı 500 kg’dan 4000 kg’a kadar açma gücüyle ihtiyaca özel çözümler sunar. Ray üzerinde kayan ve genellikle tek bir kanatın olduğu kapılar kullanıcılarına rahat ve güvenli bir kullanım sağlaması açısından oldukça geniş bir alanda tercih edilmektedir. Emniyet fotoseli, kumanda sistemleri, plaka tanıma sistemleri gibi sistemler ile kontrol edilebilir. Açma kapama sürecinde kapının kayabilmesi için uzun ve dar bir boşluğu ihtiyaç vardır. Yana kayar kapılardan farklı olarak menteşeli kapı mekanizmalı dairesel açılan kanatlı kapılarımızda mevcuttur. Dairesel açılan kapılar için kapının arkasının müsait olması ve kapının yanında motor montajı için montaj yüzeyi gereklidir.

Bahçe Motoru Ürün Çeşitleri

Bahçe Motoru ile İlgili Merak Edilenler
Bahçe motoru nasıl uygulanır?

Otomasyon ile kapının otomatiğe çevrilmesi, bu durum mevcutta olan kapılarınıza da uygulanabilmektedir.

Bahçe motoru hangi alanlara uygulanır?

Villalarda otoparklarda ve büyük fabrika kapılarına da uygulanır.

Bahçe motoru nasıl seçilir?

Kapının ağırlığına göre seçilen ya da hızlı açılma özelliği isteniyorsa buna bağlı olarak marka model değişkenlik göstermektedir.

Bahçe motoru ürün aralığı nedir?

400 kg başlangıç ağırlıktır bu mekanik kapının ağırlığıdır, buna bağlı olarak 2500 kg a kadar uzanan bir ürün yelpazesi mümkündür.

Daha Fazla Bilgi İçin Bize Ulaşın

Kapısan , 1983’den beri mülklerin ve işletmelerin güvenliğini sağlama konusunda uzmandır . Uzman mühendis kadromuz ve kurum içi üretimimizle, sarmal kepenk teknolojisinin imkanlarının sınırlarını zorlamaya devam ediyoruz. İşletmeniz için sarmal kepenklerin neler yapabileceğini keşfetmek için bugün bizimle iletişime geçin.

Hayallerinizi Ertelemeyin! Aklınızdaki Tüm Sorular için
Lütfen Bize Ulaşın
Ürün Sipariş Formu