tr
enru

Pratik ve Kolaylığın Öncüsü Hızlı Pvc Kapı

Pratik ve Kolaylığın Öncüsü Hızlı Pvc Kapı

Endüstriyel sektörlerde faaliyetlerini yürüten firmaların üretim hattı, depolama veya taşıma bölümlerinde kullanılan her birim hızlı ve işleri kolaylaştıracak niteliklerde tasarlanır. Bundan dolayı kapı giriş çıkışlarının yoğun olarak kullanılması haliyle daha hızlı ve dayanıklı, güvenlik ve kullanım kolaylığı yönünden pratik kapılar talep görmektedir. Hızlı pvc kapı endüstriyel veya ticari bağlamlarda, lojistik akışını optimize etme ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Kapısan mevcut alana ve kullanım yoğunluğuna bağlı olarak her türlü ihtiyacı karşılayacak bir ürün yelpazesi sunar.

Hızlı Pvc Branda Kapılar çok yüksek güvenlik seviyelerini garanti eder. Ayrıca levha ile çarpışmadan kaynaklanan herhangi bir hasarı azaltmak için güvenlik donanımı kurularak üretilmektedir. Engellerle karşılaştığında bir sensör aracılığıyla brandanın hareket yönünü tersine çeviren elektronik cihaz veya küçük engelleri bile algılayan kızılötesi ışınlardan oluşan sıralı güvenlik bariyerlerine sahiptir.

Lojistik Sektörünün Adeta Kurtarıcısı !

Hızlı Pvc Branda Kapılar her zaman lojistiğin temel bir bileşeni olmuştur. Kapısan, departmanlar arası geçişlerin kalitesini, performansını ve güvenliğini iyileştirmek için sürekli çalışmaktadır. Ürünlerimiz hafif malzeme, yüksek hızlı işleyiş ve istenildiği gibi özelleştirebilmeye sahiptir. Kısacası ideal bir kapının sahip olması gereken şeydir.

Hızlı Pvc Kapı Avantajları

Kapıların kapladığı alan özellikle önemli bir noktadır.

 • Hızlı bir geçiş için açılma hızı,
 • Sıcaklıkları değiştirmemek için kapanma hızı,
 • Personel ve ulaşım araçları için engel olmaması,
 • Şoklara karşı direnç,
 • Sürekli döngüler gerektirir.

İç ve Dış mekanlar için Hızlı Pvc Branda Kapı

Hızlı Pvc Branda Kapılar(Endüstriyel kapılar), şirketin lojistik zincirinin çalışma ve güvenlik açısından uygun performansını sağlamak için en önemli unsurlardan biridir. Bu nedenle, depo gibi yerlerin  bölünmesi için doğru PVC Kapı seçilmesi mutlak öneme sahiptir.

Her endüstriyel sektör için yüksek hızlı branda PVC Kapı modeli bulunmaktadır. Örneğin;

 • Havaalanındaki hangarlar,
 • Büyük mağazalar,
 • Lojistik sağlanan depolar,
 • Tersaneler,

Hızlı pvc branda kapıların kullanıldığı yerlere birer örnektir. Pvc branda kapılar; Alanın şartlarına ve kullanım tarzına göre tasarlanmış, dikey olarak kompakt olan büyük kapılardır. Ayrıca, yalıtımlı bir çözüme ihtiyaç duyulursa, alanı ısıl olarak izole eder ve hızlı bir şekilde kapanır, dispersiyonları ve atıkları azaltır.

Neden Hızlı PVC Kapı seçmelisiniz?

Hızlı Pvc Branda Kapı şirketin lojistiği ve finansmanı için bir dizi avantaj sağlar. Örneğin;

 • Mükemmel çok yönlülük, esneklik ve yapısal mukavemet
 • Açma ve kapama sırasında kullanım sırasında aşırı sessizlik
 • Yüksek ısı yalıtım ve rüzgar direnci özelliklerine sahip olması
 • Geleneksel seksiyonel kapıların aksine, tavana ankrajların olmaması
 • Araçların, malzemelerin ve insanların taşınmasında büyük hız sağlar

Endüstriyel Yüksek Hızlı Pvc Kapı Fiyatları

Hızlı bir pvc kapı ne kadara mal olur? Bu soru fazla sorulan sorulardan biridir. Size sunulan avantajlar göz önüne alındığında bir zorunluluktur ancak net  bir cevabı yoktur. Pvc Branda Kapı fiyatları geçişin modeline ve boyutuna göre çok değişkendir. Endüstriyel kapıların fiyatlarını öncelikli olarak belirlemek mümkün değildir. Sadece bu da değil elbette, yapıldıkları malzemeler, güvenlik sistemleri ve kapatma için herhangi bir aksesuar da kurulum maliyetinin değişmesine neden olur. Genellikle sektördeki firmaların fiyatlarını takip etmek veya doğrudan hızlı kapı üreticisinden fiyat almak her zaman daha iyidir.

Hızlı pvc kapı mı yoksa katlanır kapılar mı?

Endüstriyel bir kapı seçerken iki alternatif vardır. Sarmal kapı veya katlanır kapı. PVC panjurlar, yoğun ve hızlı trafiğe dayanmak için çok fazla bekleme yaratmaz.

Katlanır kapı ile yüksek hızlı PVC branda kapı arasındaki asıl fark, açılma sistemindedir. Katlanır Kapı zemin üzerinde yana kayar, fakat sarmal kapılar yerden tasarruf sağlayan spiral sistem ile tavana takılmadan yukarı doğru kalkar. Ancak alanın şartları ve ölçüsüne göre tercih yapmak size bağlıdır. Fakat açılma hızı, sessizliği ve fonksiyonları itibariyle hızlı pvc branda kapılar bugünün taleplerine ihtiyaçlarına en uygun modellerin başında geliyor.

Daha Fazla Bilgi İçin Bize Ulaşın

Kapısan , 1983’den beri mülklerin ve işletmelerin güvenliğini sağlama konusunda uzmandır . Uzman mühendis kadromuz ve kurum içi üretimimizle, kapı teknolojisinin imkanlarının sınırlarını zorlamaya devam ediyoruz. İşletmeniz için kapıların neler yapabileceğini keşfetmek için bugün bizimle iletişime geçin.

Size En Uygun Otomatik Kapı Çeşitleri İle Hizmetinizdeyiz!
Lütfen Bize Ulaşın